وزیر اطلاعات: مسوولان لبخند بر روی چهره مردم بنشانند

وزیر اطلاعات گفت: حفظ کرامت و حرمت انسان ها وظیفه اصلی مدیران و مسوولان حکومت اسلامی است.

به گزارش دریافتی انصاف نیوز، حجت السلام و السلمین سید محمود علوی امروز یکشنبه مورخ ۳ دی ۱۳۹۶ در جلسه ی شورای اداری استان خراسان رضوی افزود: رضایت عمومی، سرمایه اجتماعی دستگاههای اجرایی و نظام است و ثبات امنیت را تضمین خواهد کرد.

وی احقاق حق شهروندی، تامین معیشت و اجرای عدالت را به عنوان وظیفه حکومت اسلامی برای همگان برشمرد و گفت: کسانی که با نظام اسلامی سر ستیز ندارند و در درون نظام قرار دارند باید از خدمات اسلامی بهره مند شوند.

وزیر اطلاعات با اشاره به این که نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم است و باید از مشکلات آنها گره گشایی کند، خاطر نشان کرد: مردم باید امنیت و سلامت را به عنوان نعمت‌های نامحسوس درک کنند.

علوی دلسوزی و منفعت مسلمان را از ویژگی های رسول اکرم (ص) دانست و افزود: هر چه دلسوزی برای مردم تقویت شود، ثمره آن برای جامعه بیشتر خواهد بود و همه‌ی مسوولان باید نشاندن لبخند بر روی چهره مردم به ویژه مستضعفان و محرومان را سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی امنیت بی بدیل جمهوری اسلامی ایران را ثمره همدلی و هم افزایی مسوولان و مدیران به ویژه جامعه اطلاعاتی دانست و تاکید کرد: امیدواریم فرصت خدمت را به نحو احسن قدر بدانیم و به آن نگاه دنیایی نداشته باشیم، چرا که در این صورت بی ارزش خواهد بود.

وزیر اطلاعات بیان کرد: حکومت در اسلام ارزش ذاتی ندارد و هدف نیست، بلکه وسیله ای برای امتحان و آموزش الهی است و نعمتی برای خدمت رسانی بی منت به مردم است.

حجت السلام و المسلمین دکتر علوی با اشاره به سیره امیرالمومنین (ع) در این زمینه گفت: نباید به مسوولیت به عنوان طعمه نگریست، بلکه ریاست دنیوی اگر به خدمت رسانی به مردم ختم شود، ارزشمند است و شکر این نعمت ادای تکلیف و خدمت به مردم است.

وی با قدردانی از تلاش های مدیرکل قبلی اطلاعات خراسان رضوی، مدیرکل جدید این استان را معرفی کرد و از شورای تامین استان خواست همراهی و همدلی گذشته را همچنان استمرار بخشند.

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…