وزیر اطلاعات: مسوولان لبخند بر روی چهره مردم بنشانند

وزیر اطلاعات گفت: حفظ کرامت و حرمت انسان ها وظیفه اصلی مدیران و مسوولان حکومت اسلامی است.

به گزارش دریافتی انصاف نیوز، حجت السلام و السلمین سید محمود علوی امروز یکشنبه مورخ ۳ دی ۱۳۹۶ در جلسه ی شورای اداری استان خراسان رضوی افزود: رضایت عمومی، سرمایه اجتماعی دستگاههای اجرایی و نظام است و ثبات امنیت را تضمین خواهد کرد.

وی احقاق حق شهروندی، تامین معیشت و اجرای عدالت را به عنوان وظیفه حکومت اسلامی برای همگان برشمرد و گفت: کسانی که با نظام اسلامی سر ستیز ندارند و در درون نظام قرار دارند باید از خدمات اسلامی بهره مند شوند.

وزیر اطلاعات با اشاره به این که نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم است و باید از مشکلات آنها گره گشایی کند، خاطر نشان کرد: مردم باید امنیت و سلامت را به عنوان نعمت‌های نامحسوس درک کنند.

علوی دلسوزی و منفعت مسلمان را از ویژگی های رسول اکرم (ص) دانست و افزود: هر چه دلسوزی برای مردم تقویت شود، ثمره آن برای جامعه بیشتر خواهد بود و همه‌ی مسوولان باید نشاندن لبخند بر روی چهره مردم به ویژه مستضعفان و محرومان را سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی امنیت بی بدیل جمهوری اسلامی ایران را ثمره همدلی و هم افزایی مسوولان و مدیران به ویژه جامعه اطلاعاتی دانست و تاکید کرد: امیدواریم فرصت خدمت را به نحو احسن قدر بدانیم و به آن نگاه دنیایی نداشته باشیم، چرا که در این صورت بی ارزش خواهد بود.

وزیر اطلاعات بیان کرد: حکومت در اسلام ارزش ذاتی ندارد و هدف نیست، بلکه وسیله ای برای امتحان و آموزش الهی است و نعمتی برای خدمت رسانی بی منت به مردم است.

حجت السلام و المسلمین دکتر علوی با اشاره به سیره امیرالمومنین (ع) در این زمینه گفت: نباید به مسوولیت به عنوان طعمه نگریست، بلکه ریاست دنیوی اگر به خدمت رسانی به مردم ختم شود، ارزشمند است و شکر این نعمت ادای تکلیف و خدمت به مردم است.

وی با قدردانی از تلاش های مدیرکل قبلی اطلاعات خراسان رضوی، مدیرکل جدید این استان را معرفی کرد و از شورای تامین استان خواست همراهی و همدلی گذشته را همچنان استمرار بخشند.

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…